nabytektop24.cz

Scandi Černá plastová jídelní židle Parley s černou podnoží

Scandi Černá plastová jídelní židle Parley s elegantním černým podnožím je ideální volbou pro moderní interiéry. Vyrobena z kvalitního plastu a s jednoduchým designem, který se hodí do každého prostoru. Objednejte si ji nyní a získejte stylovou a pohodlnou židli pro vaše jídelní kouty.
EAN: 5706553421037
Scandi Černá plastová jídelní židle Parley s černou podnoží
Do obchodu »
Značka: Scandi
3 422
Popis produktu

Černá plastová jídelí židle Parley nabízí decentní a elegantní design v moderním provedení. Působí příjemným dojmem a má komfortní vlastnosti, které si zamilujete. Kovová podnož zaručuje pevnou a stabilní konstrukci. Díky svému designu se hodí spíše do moderně laděných interiérů.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme.

Ostatní parametry: Výška 81 cm. Šířka 45 cm. Hloubka sedu 42 cm. Šířka sedu 43 cm. Výška sedu 46 cm. Výška  opěrky 67 cm. Max. nosnost 110 kg. Hmotnost 9,8 kg. Sedák Plast. Čalounění Látka. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Plast