nabytektop24.cz

Scandi Černý skleněný konferenční stolek Lipton 75 cm

Scandi Černý skleněný konferenční stolek Lipton 75 cm je elegantní a moderní kus nábytku, který se hodí do každého interiéru. Tento konferenční stolek je vyroben z kvalitních materiálů a nabízí dostatek prostoru pro vaše knihy, časopisy a další předměty. Vyberte si tento stůl a přidejte do svého interiéru nádech elegance a stylu.
EAN: 5713941050441
Scandi Černý skleněný konferenční stolek Lipton 75 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
4 315

Designový konferenční stolek Lipton zaujme svým jedinečným tvarem kovové podnože. Stylové výrazné tvary doplňuje kulatá deska z kouřového skla a vytváří tak atraktivní kontrast, díky čemuž se Lipton stane osobitou dominantou vašeho obývacího pokoje či kanceláře. Praktickým elementem je prostorná police, kam jednoduše umístíte vaše časopisy, oblíbené knihy či další inventář. Další úložný prostor je skrytý pod svrchní odnímatelnou deskou! Stolek skvěle doladí moderní interiéry a bude perfektně fungovat s jednoduchou pohovkou.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Průměr 75 cm . Deska Kouřové sklo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Sklo. Materiál podnože Kov. . . . . .