nabytektop24.cz

Scandi Černý stojanový věšák Hamburg II

Stylový černý věšák na zeď Hamburg II od značky Scandi je praktickým a elegantním doplňkem do každého interiéru. S jeho pomocí můžete snadno a rychle uspořádat své oblečení a doplňky, a to vždy na jednom místě.
EAN: 5705994816990
Scandi Černý stojanový věšák Hamburg II
Do obchodu »
Značka: Scandi
1 382
Popis produktu

Designový stojanový věšák Hamburg II z lakovaného dřeva v elegantní černé barvě vás zaujme svým minimalistickým designem, který osvěží každý interiér a je možné ho snadno kombinovat s ostatním nábytkem. Jednotlivé háčky vybíhají šikmo nahoru přímo ze středové části, podobně jako větve z kmene stromu. Skvěle oživí každou domácnost, předsíň, chodbu, stejně tak komerční a hotelové prostory.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 176 cm. Šířka 45 cm. Délka 51 cm. Konstrukce Lakované dřevo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. . . . . . .