nabytektop24.cz

Scandi Dubová jídelní židle Diaz s černou podnoží

Scandi Dubová jídelní židle Diaz s černou podnoží je elegantní a moderní volbou pro váš jídelní stůl. Svému interiéru dodá sofistikovaný skandinávský vzhled a zároveň zaručí maximální pohodlí při posezení. Vyberte si kvalitu a styl s touto krásnou židlí.
EAN: 5713941107480
Scandi Dubová jídelní židle Diaz s černou podnoží
Do obchodu »
Značka: Scandi
2 368

Stylová jídelní židle Diaz zaujme svým neotřelým retro designem. Minimalistický sedák z dubové dýhy a černě lakovaná podnož z kaučukového dřeva vytváří elegantní kombinaci, která rozzáří váš interiér. Díky ergonomickému tvaru bude sezení potěšením. Židle se hodí do skandinávsky a přírodně laděných interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 79,5 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 55 cm. Výška sedu 42,5 cm. Šířka sedu 41,5 cm. Hloubka sedu 37,5 cm. Sedák Dubová dýha. Podnož Kaučukové dřevo. Max. nosnost 110 kg. Hmotnost 4,5 Kg. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Područky Ne