nabytektop24.cz

Scandi Dubový konferenční stolek Bristol 130 cm

Scandi Dubový konferenční stolek Bristol 130 cm je praktický kus nábytku pro váš obývací pokoj. Jeho jedinečný design a kvalitní materiály vytvářejí dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti. Objednejte si tento konferenční stolek z kategorie konferenčních stolků ještě dnes a vylepšete svůj domov.
EAN: 5713941087805
Scandi Dubový konferenční stolek Bristol 130 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
11 575

Konferenční dubový stolek Bristol najde své místo v každém obývací pokoji. Stolek nabízí praktický odkládací a úložný prostor v podobě zásuvky a odkládací plochy pod stolní deskou. Díky svému přírodnímu provedení lze stolek snadno kombinovat s ostatním nábytkem. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

Ostatní parametry: Šířka 130 cm. Výška 51 cm. Hloubka 70 . Deska Dubová dýha. Podnož Dubové dřevo. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál podnože Dřevo. . . .