nabytektop24.cz

Scandi Dubový konferenční stolek Linea 130 cm

Scandi Dubový konferenční stolek Linea 130 cm je elegantní a moderní kus nábytku, který se hodí do každého interiéru. Tento konferenční stolek je vyroben z kvalitního dubového dřeva a nabízí dostatek prostoru pro vaše knihy, časopisy a další věci. Ideální volba pro ty, kteří hledají stylový a praktický konferenční stolek.
EAN: 5705994819786
Scandi Dubový konferenční stolek Linea 130 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
10 193
Popis produktu

Přírodní materiály použité při výrobě stolku Linea jsou zpracovány s vysokou mírou preciznosti. Zatímco při pohledu zepředu se může zdát, že nohy jsou rovné a směřují kolmo k podlaze, při pohledu z boku zjistíte, že nohy se směrem dolů rozbíhají do tvaru písmene A.  Díky svému jednoduchému designu a přírodní barvě se bude hodit stolek Linea do všech stylů interiérů. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 130 cm. Výška 45 cm. Hloubka 70 cm. Síla desky 25 mm. Max. nosnost 37,5 kg. Deska Dubová dýha. Podnož Dubové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál podnože Dřevo. . .