nabytektop24.cz

Scandi Dubový konferenční stolek Stor II 110 cm

Scandi Dubový konferenční stolek Stor II 110 cm je dokonalým doplňkem moderního interiéru. S elegantním designem a vysoce kvalitním dubovým dřevem bude tento stůl okouzlujícím centrem vaší obývací místnosti. Objednejte si nyní a užijte si skvělý stylový stůl pro vaše konference a setkání.
EAN: 5705994857566
Scandi Dubový konferenční stolek Stor II 110 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
6 777
Popis produktu

Dubový konferenční stolek Stor II nabízí výrazně více funkcí a možností použití, než byste čekali. Stolovou desku lze zvednou a vytvořit tím další praktický prostor, například pro práci na notebooku. Pod deskou se navíc nachází další úložný prostor, který lze využít na časopisy či další maličkosti. Parádní designový kousek, který se hodí spíše do moderních interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 35 cm/55 cm. Šířka 110 cm. Hloubka 60 cm. Hmotnost 33,7 kg. Max. nosnost 25 kg. Deska MDF, Sklo. Podnož Lakovaný kov (chrom). Barva Přírodní. Materiál MDF. Materiál podnože Kov. . .