nabytektop24.cz

Scandi Hnědý noční stolek Alison

Scandi Hnědý noční stolek Alison je ideální volbou pro moderní a stylové ložnice. Jeho jednoduchý a elegantní design v kombinaci s praktickými úložnými prostory poskytuje dokonalé řešení pro noční potřeby. Kategorie: noční stolky.
EAN: 5705994975116
Scandi Hnědý noční stolek Alison
Do obchodu »
Značka: Scandi
1 778
Popis produktu

Designový noční stolek Alison inspirovaný v minimalismu je charakteristický pro své provedení v příjemném dubové dekoru, které mu dodává jistou eleganci a notnou dávku oblíbenosti. Nabízí dostatek úložného prostoru pro časopisy a další drobnosti, stejně tak praktickou zásuvku. Skvěle se hodí do všech interiérů ložnic a designového prostředí. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 22,5 cm. Šířka 35 cm. Hloubka 32 cm. Korpus Laminát. Nosnost 5 kg. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Laminát. Materiál podnože Dřevo. . . .