nabytektop24.cz

Scandi Přírodní dubový barový stůl Rachel 117 cm

Scandi Přírodní dubový barový stůl Rachel 117 cm je ideální volbou pro všechny milovníky moderního designu a přírodního stylu. Tento kvalitní barový stůl je vyroben z dubového dřeva a nabízí dostatek místa pro pohodlné posezení a relaxaci. S jeho jednoduchým a elegantním designem se bude skvěle hodit do každého moderního interiéru.
EAN: 5705994907285
Scandi Přírodní dubový barový stůl Rachel 117 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
9 536
Popis produktu

Barový stůl Rachel s deskou z dubové dýhy a podnoží v přírodním odstínu vynikne v moderních i klasických interiérech s přírodními prvky i doplňky ve vintage a industriálním stylu. Chcete-li do své kuchyně kvalitní a stylový barový stůl, který zaujme, je stůl Rachel výbornou volbou.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 105 cm. Šířka 117 cm. Hloubka 58 cm. Výška podnože 102,5 cm. Síla desky 25 mm. Deska Dubová dýha, MDF. Podnož Dubová dýha, MDF. Konstrukce Černě lakovaný kov. Max. nosnost 31,25 kg. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál MDF.