nabytektop24.cz

Scandi Šedá plastová barová židle Hannah 75,5 cm

Nakupte Scandi Šedou plastovou barovou židli Hannah výšky 75,5 cm a vytvořte si moderní a stylový interiér vaší kuchyně nebo baru. Tato židle je ideální pro ty, kteří hledají pohodlné a praktické řešení za přijatelnou cenu.
EAN: 5706553426629
Scandi Šedá plastová barová židle Hannah 75
Do obchodu »
Značka: Scandi
4 013
Popis produktu

Moderní barová židle Hannah promění bar v prostor, kde zavládl styl. Šedý sedák židle je vyroben z kvalitního plastu a pro větší pohodlí je opatřen měkkým podsedákem z ekokůže stejné barvy. Pohodlný sedák tvoří jemné spojení se světlou podnoží z dubového dřeva, která je doplněná o opěrku nohou. Tento stylový kousek by neměl chybět v žádném moderním baru či domácnosti.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Ostatní parametry: Výška 105,5 cm. Šířka 46,5 cm. Hloubka 49 cm. Výška sedu 75,5 cm. Sedák Plast. Podsedák Ekokůže. Podnož Masivní dubové dřevo. Barva Šedá. Materiál Plast. Výška sedu Od 68 cm. Opěradlo Ano. Materiál podnože Dřevo.