nabytektop24.cz

Scandi Světlá dubová vitrína Nagy

Bohatě prosvětlená vitrína Nagy v elegantním skandinávském stylu s jasnými liniemi a světlou dubovou dekorací. Skvělá volba pro ty, kteří hledají praktický a zároveň stylový nábytek do domácnosti.
EAN: 5705994940879
Scandi Světlá dubová vitrína Nagy
Do obchodu »
Značka: Scandi
17 037
Popis produktu

Prosklená vitrína Nagy je představitelem tradičního designu a moderní jednoduchosti. Barevné provedení v odstínu dubu s bílým pigmentem dodá vašemu interiéru přírodní atmosféru. Vitrína Nagy nabízí navíc také praktický úložný prostor v podobě jedné zásuvky a 3 polic. Přednostmi vitríny jsou tradiční design, použití dubového dřeva praktická zásuvka. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 175 cm. Šířka 80 cm. Hloubka 37 cm. Výška podnože 21 cm. Max. nosnost 20 kg. Materiál Dubová dýha. Výplň dveří Sklo. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Rozpětí Do 100 cm. . .