nabytektop24.cz

Šedá sametová podnožka MICADONI Cliff

Šedá sametová podnožka MICADONI Cliff je dokonalým doplňkem pro váš obývací pokoj. Tento taburet nabízí nejen pohodlí, ale také moderní design. Vyrobena z kvalitních materiálů, bude sloužit po dlouhá léta. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si relaxaci s elegancí.
EAN: 5903614838630
Šedá sametová podnožka MICADONI Cliff
Do obchodu »
Značka: Micadoni
5 010

Podnožka Cliff od značky Micadoni je výrazný kousek, který náramně zapadne do obývacího pokoje v minimalistickém nebo skandinávském stylu. Krásné a luxusní sametové čalounění s mírným leskem vykazuje vysokou odolnost proti oděru. Podnožka je navíc ošetřena technologií Liquid Blocked, která zatěžuje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu lze podnožku snadno vyčistit. Cliff je k dispozici v široké škále barev, od neutrální bílé nebo šedé až po zářivě žlutou. Najděte si tu pravou podnožku pro svůj domov!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 70 cm. Výška 46 cm. Hloubka 70 cm. Výška podnože 1 cm. Max. nosnost 150 kg. Martindale 100.000. Gramáž 440 g /m². Typ látky Salvador 17. Čalounění Sametová látka. Barva Šedá. Materiál Samet. Materiál podnože Plast.