nabytektop24.cz

Šedá šatní skříň Woodman Kobe se zlatou podnoží 80 x 55 cm

Šedá šatní skříň Woodman Kobe s zlatou podnoží 80 x 55 cm je praktická a stylová volba pro vaše oblečení. Patří do kategorie komody a její elegantní design zaručí, že se bude skvěle hodit do každého interiéru.
Šedá šatní skříň Woodman Kobe se zlatou podnoží 80 x 55 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
21 981

Stylová a elegantní skříň Woodman Kobe vás nadchne díky velkému úložnému prostoru. Dvoudvéřová šatní skříň Kobe disponuje prostornou visací částí a ve spodní části naleznete také dvě praktické zásuvky. Korpus a police jsou vyrobeny z šedého laminátu a dominantním prvkem, který dodává skříni na atraktivitě, jsou zlatě lakované detaily a podnož. Tuto skříň si velice oblíbíte nejen pro dostatek úložného prostoru, ale také díky kombinaci použitých materiálů a barev, které stylově doladí váš interiér.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 195 cm. Šířka 80 cm. Hloubka 55 cm. Korpus Laminát. Podnož Zlatě lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Laminát. . . . . .