nabytektop24.cz

Šedé látkové křeslo Softline Basel

Bohatě polstrované šedé látkové křeslo Softline Basel je dokonalým místem pro odpočinek po náročném dni. Elegantní a pohodlné křeslo, které se hodí do každého interiéru. Objednejte si ho ještě dnes!
Šedé látkové křeslo Softline Basel
Do obchodu »
Značka: Softline
54 929

Čisté linie a jednoduchost designu jsou jemné, ale bližší pohled odhalí ještě více designových detailů, které dodávají křeslu Softline Basel velmi jedinečný charakter. Linie sedadla jsou fúzí několika geometrických tvarů, což vede k originálnímu tvaru, který je pevný a měkký zároveň. Charakteristické opěradlo funguje jako integrovaná a diskrétní loketní opěrka a je i přes minimalistický vzhled je také 3-rozměrným designovým prvkem. Křeslu lze očalounit sedák a opěradlo zvlášť, díky čemuž si můžete pro každou část vybrat jiné čalounění a zajistit tak maximální originalitu výrobku.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Ostatní parametry: Výška 81 cm. Šířka 95 cm. Hloubka 94 cm. Výška sedu 40 cm. Designér Busk+Hertzog. Martindale 35.000. Čalounění Látka (85% Bavlna, 15% PES). Typ látky Vision 445, Vision 439. EN norma EN 1021 1&2 Cigarette and Match. Materiál Látka. Barva Šedá. 3D modely Ano.