nabytektop24.cz

Šedý betonový konferenční stolek Lyon Béton Strut 80 x 85 cm se skleněnou deskou

Šedý betonový konferenční stolek Lyon Béton Strut s elegantní skleněnou deskou je skvělou volbou pro moderní interiéry a konferenční místnosti. Rozměry 80 x 85 cm a kvalitní materiály zaručují stabilitu a odolnost.
Šedý betonový konferenční stolek Lyon Béton Strut 80 x 85 cm se skleněnou deskou
Do obchodu »
Značka: Lyon Béton
22 500

Lyon Béton a designér Bertrand Jayr se spojili, aby vám přinesli víceúčelový konferenční stolek Strut. Strut má skleněnou desku připevněnou k betonovému podstavci, která vytváří jeviště pro předvádění dekorativních předmětů a dalších uměleckých prvků. Drážkování podstavce dodává podnoži jedinečnou texturu. Stolní deska z tónovaného skla plní v této hře kontrastů svou vlastní roli. Stolní desku ve tvaru čtverce lze obrátit, což vašemu stolu pomůže zapadnout do mnoha různých druhů interiérů. Umístěte jej samostatně do malého obývacího pokoje nebo jej zkombinujte s jinými nízkými konferenčními stolky. Záleží jen na vás.

Ostatní parametry: Šířka 85 cm. Hloubka 80 cm. Výška 45 cm. Deska Kouřové sklo. Podnož Beton. Povrchová úprava Vodoodpudivý, oleoodpudivý lak. Designér Bertrand Jayr. Barva Šedá. Barva Transparentní. Materiál Sklo. Materiál Beton. 3D modely Ano.