nabytektop24.cz

Šedý lakovaný konferenční stolek Banne Centre 68 cm s kovovou podnoží

Šedý lakovaný konferenční stolek Banne Centre 68 cm s kovovou podnoží je ideální volbou pro moderní interiéry. Patří do kategorie konferenčních stolků a nabízí dostatek prostoru pro kávové šálky, knihy a další předměty.
EAN: 8718548063860
Šedý lakovaný konferenční stolek Banne Centre 68 cm s kovovou podnoží
Do obchodu »
Značka: Banne
26 427

Stylový konferenční stolek Banne Centre vás zaujme na první pohled svým designem a především použitím futuristických materiálů. Deska stolku je vyrobena z MDF desky, která je potažená speciální vrchní vrstvou Fenix NTM, která má matný nanotechnologický povrch. Fenix NTM je průlomový materiál, který disponuje vlastnostmi jako je nízký odraz světla, vysoká odolnost proti poškrábání, sametově hladký povrch, snadné čištění, extrémně matný povrch, hygienický a voděodolný, bez zanechání otisků prstů. Díky těmto vlastnostem je deska stolku skutečně maximálně odolná a příjemná na pohled. Desku doplňuje laserově řezaná a svařovaná kovová podnož v černé barvě, která stolku dodá na atraktivitě a stabilitě. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů s futuristickými prvky.

Pozn.: Venkovní použití: Ne.

Ostatní parametry: Výška 30 cm. Průměr 68 cm. Deska Lakované MDF. Podnož Lakovaná ocel. Designér Bas Vellekop. Úprava podnože Laserové řezání. Povrchová úprava Fénix NTM. Odolnost vůči poškrábání Ano. Nízký odraz světla Ano. Matný povrch Ano. Voděodolnost Ano. Anti-fingerprint Ano. Venkovní použití Ne