nabytektop24.cz

Střední vonná svíčka Woodwick, Melon & Pink Quartz

Střední vonná svíčka Woodwick, Melon & Pink Quartz vás okouzlí svým sladkým a svěžím vůní melounu a růžového křemene. Užijte si relaxaci s tichým šuměním doutníku Woodwick a uvolněte se při pohledu na plamen této jedinečné svíčky. Objednejte si ji ještě dnes a získejte nezapomenutelný zážitek z vonných svíček!
Střední vonná svíčka Woodwick
Do obchodu »
Značka: WoodWick
669

Vonná svíčka WoodWick Warm Wool přináší tento zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Prosluněná vonná kombinace melounu, okurky a čirého růžového krystalu, ozvláštněná tóny lístků fialky a citrónového květu.

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm.

Ostatní parametry: Výška 11,4 cm. Průměr 9,9 cm. Doba hoření 55-65 hodin. Hmotnost 275 g. Barva Růžová. Materiál Sklo. . . . . . .