nabytektop24.cz

Střední vonná svíčka Woodwick, Walnut & Maple

Střední vonná svíčka Woodwick, Walnut & Maple, která vás okouzlí svou lahodnou vůní ořechového dřeva a javorového sirupu. Ideální pro relaxaci a vytvoření příjemné atmosféry v každém domě. Objednejte si ji ještě dnes!
EAN: 5038581121369
Střední vonná svíčka Woodwick
Do obchodu »
Značka: WoodWick
669

Vonná svíčka WoodWick Walnut & Maple přináší tento zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Kouřový vlašský ořech & javor. Vůně ohořelého dřeva a pečených vlašských ořechů v kombinaci s tóny sladkého javoru vytvářejí neobvykle přitažlivou vůni.

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm.

Ostatní parametry: Výška 11,4 cm. Průměr 9,9 cm. Doba hoření 55-65 hodin. Hmotnost 275 g. Vůně Vlašský ořech, javor. Barva Hnědá. Materiál Sklo. . . . . .