nabytektop24.cz

Světle šedá látková trojmístná pohovka Softline Halo 242 cm

Trojmístná pohovka Softline Halo v šedé barvě je skvělou volbou pro váš obývací pokoj. S měkkým polstrováním a moderním designem se stane středobodem vašeho interiéru. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si pohodlný odpočinek s rodinou a přáteli.
Světle šedá látková trojmístná pohovka Softline Halo 242 cm
Do obchodu »
Značka: Softline
90 919

Čisté linie a jednoduchost designu jsou jemné, ale bližší pohled odhalí ještě více designových detailů, které dodávají pohovce Softline Halo velmi jedinečný charakter. Pohovka umožňuje kombinovat různé konfigurace. Pohovce lze totiž očalounit sedák a opěradlo zvlášť, díky čemuž si můžete pro každou část vybrat jiné čalounění a zajistit tak maximální originalitu výrobku. Hlavním rysem této moderní pohovky je robustní opěradlo, které dle designérů tak trochu připomíná svatozář. Opěradlo i sedák poskytnou dostatečné pohodlí nejen v soukromém sektoru, ale především v tom veřejném. Pohovka také vytváří dokonalé akustické odhlučnění, aniž byste se museli kamkoliv uzavírat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Ostatní parametry: Výška 109 cm. Šířka 242 cm. Hloubka 87 cm. Výška sedu 39 cm. Designér Skrivo. EN norma EN 1021 1&2 Cigarette and Match. Martindale sedáku 45.000. Čalounění sedáku Látka (75% Bavlna, 25% PAN). Typ látky sedáku Eco Cotton 511. Martindale opěradla 35.000. Čalounění opěradla Látka (85% Bavlna, 15% PES). Typ látky opěradla Vision 445. Materiál Látka