nabytektop24.cz

Světle šedá sametová jídelní židle MICADONI GABRO

Světle šedá sametová jídelní židle MICADONI GABRO je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a pohodlné řešení pro svůj jídelní prostor. Tato židle vyniká nejen svým moderním designem, ale také kvalitním zpracováním a vysokou odolností. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si pohodlné posezení při každém jídle.
EAN: 5903614060185
Světle šedá sametová jídelní židle MICADONI GABRO
Do obchodu »
Značka: Micadoni
5 890

Doplňte vaši domácnost o nový kousek! Jídelní židle Gabro od značky MICADONI dodává pocit elegance a vkusu. Sametové čalounění, díky kterému si získává svoji osobitost je navíc velmi příjemné na dotek. Židle je navíc ozvláštněna područkami, které zajistí pohodlné sezení při víkendovém obědu nebo večerním posezení s přáteli. Díky více barevným variantám si každý najde tu pravou.

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Ostatní parametry: Výška 92 cm. Šířka 56 cm. Hloubka 60 cm. Výška sedu 49 cm. Šířka sedu 43 cm. Hloubka sedu 47 cm. Výška podnože 43 cm. Výška opěradla od sedáku 45 cm. Max. nosnost 150 kg. Martindale 100.000. Čalounění Sametová látka. Typ látky Riviera 91. Gramáž čalounění 25 kg/m³