nabytektop24.cz

Světle šedá žinylková trojmístná pohovka MICADONI Miley 259 cm

Světle šedá žinylková trojmístná pohovka MICADONI Miley 259 cm - vysoce kvalitní a elegantní kus nábytku, který se hodí do každého moderního interiéru. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si pohodlný odpočinek ve stylu!
EAN: 5905389092262
Světle šedá žinylková trojmístná pohovka MICADONI Miley 259 cm
Do obchodu »
Značka: Micadoni
28 078

Trojmístnou pohovku Miley od značky Micadoni si zamilujete! Její obloukovitě tvarované opěradlo vybízí k tomu, abyste se na chvíli pohodlně usadili. Díky mírně zapuštěné základně dodává sezení vznášející se charakter, který dotváří vzhled připomínající oblak. Žinylková potahová látka je velmi příjemná až téměř hedvábná na dotek. Probarvené nitě vytvářejí poutavou 3D strukturu se stínovým a lesklým efektem.  Tkanina je velmi odolná proti oděru, díky tomu je pohovka vhodná i do komerčních prostor. Vysoká kvalita a neobyčejný vzhled látky dodávají nábytku sofistikovaný dojem, který umožňuje jeho široké využití v moderním nebo skandinávském stylu. K pohovce je možné přikoupit další produkty z kolekce Miley. Díky tomu si můžete vytvořit sedací soupravu, kterou je vhodné kombinovat se skleněným nebo dřevěným konferenčním stolkem.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 259 cm. Výška 74 cm. Hloubka 85 cm. Šířka sedu 225 cm. Výška sedu 42 cm. Hloubka sedu 60 cm. Výška opěradla 30 cm. Výška loketní opěrky 67 cm. Šířka opěrky 17 cm. Výška podnože 2 cm. Max. nosnost 350 kg. Martindale 60.000. Čalounění Žinylka