nabytektop24.cz

Teakový kulatý zahradní stůl Kave Home Teresinha 150 cm

Teakový kulatý zahradní stůl Kave Home Teresinha 150 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a elegantní zahradní stůl. Tento kvalitní stůl z teakového dřeva se snadno kombinuje s ostatním zahradním nábytkem a poskytne vám komfortní prostor pro stolování s rodinou a přáteli.
EAN: 8433840749525
Teakový kulatý zahradní stůl Kave Home Teresinha 150 cm
Do obchodu »
Značka: Kave Home
24 615

Přírodní materiály – to je nejlepší způsob, jak vybavit venkovní prostory. Zahradní jídelní stůl Teresinha z masivního teakového dřeva bude slušet každé pergole i terase. Pohodlně se k němu vejde až 8 osob, takže s ním můžete bez obav pořádat rodinné oslavy i grilovačky s přáteli. Jeho deska vyniká svou výraznou kresbou a třešničkou na dortu je originálně tvarovaná podnož, kterou jen tak nikdo nepřehlédne. Teresinha je k mání také v menší velikosti o průměru desky 120 cm.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.

Ostatní parametry: Výška 76 cm. Průměr 150 cm. Tloušťka desky 1,5 cm. Výška podnože 30/74 cm. Hmotnost 50,3 kg. Max. nosnost 80 kg. Míst k sezení 8. Deska Teakové dřevo. Podnož Teakové dřevo. Venkovní použití Ano. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo