nabytektop24.cz

Teakový zahradní stůl Kave Home Victoire 160 x 90 cm

Teakový zahradní stůl Kave Home Victoire 160 x 90 cm je ideální volbou pro každého milovníka zahradního posezení. Tento elegantní a kvalitní stůl vám nabízí dostatek místa pro pohodlné sezení a stolování s rodinou a přáteli. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si skvělé chvíle na zahradě!
Teakový zahradní stůl Kave Home Victoire 160 x 90 cm
Do obchodu »
Značka: Kave Home
22 641

Zahradní stůl Victoire značky Kave Home je vyrobený z masivního teakového dřeva, které vyniká svou přirozenou kresbou. Stůl bude vypadat skvěle na terase i pod pergolou, použít ho ale můžete také v přírodně laděném interiéru. Díky vysokým područkám a tvarovanému sedáku vám nabídne velice příjemné posezení. V sérii Victoire najdete také zahradní židle a lavice různých velikostí, se kterými můžete vaše venkovní posezení dokonale sladit a sjednotit.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.

Ostatní parametry: Výška 77 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 90 cm. Tloušťka desky 2 cm. Výška podnože 70 cm. Hmotnost 42,5 kg. Max. nosnost 70 kg. Míst k sezení 6. Deska Teakové dřevo. Podnož Teakové dřevo. Rozměr balíku 21x92x162 cm. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv