nabytektop24.cz

Time for home Dřevěná nástěnná police Larex s černou konstrukcí 60 x 60 cm

Dřevěná nástěnná police Larex s černou konstrukcí o rozměrech 60 x 60 cm je ideální doplněk pro minimalistický interiér. Uspořádejte knihy, dekorace a další drobnosti a vytvořte si svůj vlastní designový koutek. Objednejte si Time for home nástěnnou polici ještě dnes!
EAN: 8714302626197
Time for home Dřevěná nástěnná police Larex s černou konstrukcí 60 x 60 cm
Do obchodu »
Značka: Time for home
1 628
Popis produktu

Moderní nástěnná police Larex zaujme svým jednoduchým, čistým provedením. Zajímavým a specifickým prvkem jsou kovové rámy, které mají detail zig zag provedení. Dřevěné police lze využít na květiny, dekorace či jiné předměty. Jedinečný kus nábytku, který oživí každou stěnu.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 60 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 11 cm. Výška mezi policemi 15 cm. Konstrukce Černě lakovaný kov. Police Dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Do 100 cm. . . .