nabytektop24.cz

Tmavě hnědá koženková rohová rozkládací pohovka MICADONI Gobi 240 cm, levá

Tmavě hnědá koženková rohová rozkládací pohovka MICADONI Gobi 240 cm, levá - ideální volba pro prostorné obývací pokoje. Vysoce kvalitní materiály a praktický design zajišťují pohodlné posezení i spánek. Objednejte si ji ještě dnes!
EAN: 5903614365204
Tmavě hnědá koženková rohová rozkládací pohovka MICADONI Gobi 240 cm
Do obchodu »
Značka: Micadoni
41 951

Rohová pohovka Gobi od značky Micadoni se hodí do interiéru v moderním nebo glamour stylu. Krásná a luxusní látka s mírným leskem se velmi podobná pravé kůži. Její výjimečností je vysoká odolnost proti oděru a absorpci tekutin. Díky tomu lze z tkaniny snadno odstranit rozlitou kávu, čaj nebo víno. Navíc nese certifikát Oeko-Tex®. Podnož z bukového dřeva vytváří stabilní základnu a zajímavý kontrast k sedáku, který lze snadno rozložit a během okamžiku proměnit v pohodlné lůžko pro hosty. Pohovka Gobi je obohacena polštáři, které dodávají celku elegantní charakter.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Výška 96 cm. Šířka 240 cm. Hloubka 175 cm. Výška sedu 49 cm. Šířka sedu 135 cm. Hloubka sedu 60/75 cm. Výška opěradla 48 cm. Výška podnože 12 cm. Rozměr lůžka 210 x 140 cm. Max. nosnost 450 kg. Martindale 40.000. Čalounění Syntetická kůže. Typ látky Manila Ebony