nabytektop24.cz

Tmavě hnědý mangový jídelní stůl J-line Kleret 110 cm

Tmavě hnědý mangový jídelní stůl J-line Kleret 110 cm pro jedinečný a elegantní interiér. Vybírejte ze široké nabídky jídelních stolů na našem e-shopu!
Tmavě hnědý mangový jídelní stůl J-line Kleret 110 cm
Do obchodu »
Značka: J-line
25 876

Tento tmavě hnědý jídelní stůl od značky J-line Kleret je vyroben s důrazem na kvalitu a čistě přírodní materiály. Zajímavá žebrovaná podnož klenutého tvaru dodává kulatému stolu jedinečný ráz. Podnož i deska je celá z mangového dřeva, které představuje jistotu vysoké životnosti a odolnosti vůči poškození. Řada Kleret nabízí jídelní stoly ve dvou variantách, které se odlišují barevností. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 76 cm. Průměr 110 cm. Max. nosnost 20 kg. Hmotnost 30,45 kg. Deska Mangové dřevo. Podnož Mangové dřevo. Tloušťka desky 3 cm. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . .