nabytektop24.cz

Tmavě modrá sametová jídelní židle MICADONI CABRI

Tmavě modrá sametová jídelní židle MICADONI CABRI je dokonalým doplňkem do vaší jídelny. Vysoce kvalitní materiály a moderní design zajistí nejenom pohodlné sezení, ale i stylový vzhled vašeho interiéru. Objednejte si ji ještě dnes!
EAN: 5903614130345
Tmavě modrá sametová jídelní židle MICADONI CABRI
Do obchodu »
Značka: Micadoni
5 670

Jestli vás přitahuje moderní styl a půvab jednoduchého provedení, jídelní židle Cabri od značky MICADONI je ideální volbou. Příjemné sametové čalounění, které je doplněné elegantním prošíváním, dodává židli půvab a něžnost. Stabilitu poskytuje kovová podnož v černé barvě. Sezení Capri perfektně zapadne do moderních jídelen a kuchyňských koutů, využít ji lze i u pracovního stolu. Díky více barevným variantám si každý najde tu pravou!

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Ostatní parametry: Výška 91 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 65 cm. Výška sedu 49 cm. Šířka sedu 46 cm. Hloubka sedu 45 cm. Výška podnože 42 cm. Max. nosnost 110 kg. Martindale 100.000. Čalounění Sametová látka. Typ látky Riviera 79. Gramáž čalounění 25 kg/m³. Podnož Lakovaný kov