nabytektop24.cz

Tmavě modrý lakovaný vzorovaný TV stolek Woodman Camden 150 x 40 cm

Tmavě modrý lakovaný vzorovaný TV stolek Woodman Camden 150 x 40 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylový nábytek do obývacího pokoje. Patří do kategorie TV stolků a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše televizní přijímače a další zařízení.
Tmavě modrý lakovaný vzorovaný TV stolek Woodman Camden 150 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
13 530

Televizní stolek Camden od značky Woodman na první pohled zaujme nejen svým barevným provedením, ale také atraktivním a nevšedním designem. Korpus stolku z lakovaných MDF desek doplňuje podnož z černě lakovaného březového dřeva, díky čemuž vzniká zajímavý materiálový kontrast. Dvířka jsou navíc zdobená černým inkoustovým potiskem diamantového vzoru, což dodává stolku na originalitě. Stolek Camden nabízí dostatek úložného prostoru v podobě čtyř uzavřených a dvou otevřených polic a bude jen na vás, jak ho využijete.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 50 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 40 cm. Rozměr police 47x36x32 cm. Výška podnože 15 cm. Hmotnost 30 kg. Max. nosnost 60 kg. Korpus Lakované MDF. Podnož Březové dřevo. Barva Modrá. Materiál MDF. Materiál podnože Dřevo. Rozpětí Od 121 do 150 cm