nabytektop24.cz

Tmavě šedé látkové křeslo Softline Halo

Tmavě šedé křeslo Softline Halo je ideální volbou pro moderní interiéry. Jeho látkový povrch a pohodlné sedátko nabízejí maximální komfort a relaxaci. Objednejte si své nové oblíbené křeslo ještě dnes!
Tmavě šedé látkové křeslo Softline Halo
Do obchodu »
Značka: Softline
55 055

Čisté linie a jednoduchost designu jsou jemné, ale bližší pohled odhalí ještě více designových detailů, které dodávají křeslu Softline Halo velmi jedinečný charakter. Křeslo umožňuje kombinovat různé konfigurace. Křeslu lze totiž očalounit sedák a opěradlo zvlášť, díky čemuž si můžete pro každou část vybrat jiné čalounění a zajistit tak maximální originalitu výrobku. Hlavním rysem této moderní pohovky je robustní opěradlo, které dle designérů tak trochu připomíná svatozář. Opěradlo i sedák poskytnou dostatečné pohodlí nejen v soukromém sektoru, ale především v tom veřejném. Křeslo také vytváří dokonalé akustické odhlučnění, aniž byste se museli kamkoliv uzavírat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Ostatní parametry: Výška 109 cm. Šířka 125 cm. Hloubka 87 cm. Výška sedu 39 cm. Designér Skrivo. Martindale sedáku 45.000. Čalounění sedáku Látka (75% Bavlna, 25% PAN). Typ látky sedáku Eco Cotton 523. Martindale opěradla 35.000. Čalounění opěradla Látka (85% Bavlna, 15% PES). Typ látky opěradla Vision 439. EN norma EN 1021 1&2 Cigarette and Match. Materiál Látka