nabytektop24.cz

Tmavě zelená sametová jídelní židle MICADONI CERA

Tmavě zelená sametová jídelní židle MICADONI CERA je dokonalým doplňkem vašeho jídelního stolu. Elegantní design a kvalitní materiály zajistí pohodlí při každém posezení. Zkrátka neodolatelná židle pro ty, kteří si rádi užívají jídlo v luxusním stylu.
EAN: 5903614248965
Tmavě zelená sametová jídelní židle MICADONI CERA
Do obchodu »
Značka: Micadoni
7 432

Sametové jídelní židle Cera od značky MICADONI dodá každému interiéru šmrnc! Každého zaujme svým příjemným sametovým čalouněnímprošívanými detaily na zádové opěrce. Sezení je podtrženo zlatě lakovanou podnoží, která poskytuje kvalitní stabilitu. Kolekce Cera je nabízena v řadě barevných provedení, díky kterým si můžete vybrat tu pravou do vašeho interiéru.

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Ostatní parametry: Výška 90 cm. Šířka 65 cm. Hloubka 50 cm. Výška sedu 47 cm. Šířka sedu 46 cm. Hloubka sedu 45 cm. Výška podnože 40 cm. Hmotnost 8 kg. Max. nosnost 150 kg. Martindale 100.000. Čalounění Sametová látka. Typ látky Riviera 38. Gramáž čalounění 25 kg/m³