nabytektop24.cz

Tmavě zelená sametová jídelní židle MICADONI SKARN

Tmavě zelená sametová jídelní židle MICADONI SKARN - luxusní a pohodlná volba pro váš jídelní prostor. Vyberte si kvalitní židli, která splní vaše očekávání.
EAN: 5903614059998
Tmavě zelená sametová jídelní židle MICADONI SKARN
Do obchodu »
Značka: Micadoni
5 780

Jednoduchá, a přitom stylová jídelní židle Skarn od značky MICADONI, zapadne do každého interiéru. Příjemné sametové čalouněnídecentními proužky a černě lakovaná podnož, která podtrhuje ladnost tohoto neobyčejného prvku, je ideální volbou do vaší jídelny. Perfektně však zapadne i v kavárně nebo kanceláři. Kolekce Skarn nabízí několik barevných provedení. 

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Ostatní parametry: Výška 93 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 65 cm. Výška sedu 49 cm. Šířka sedu 46 cm. Hloubka sedu 45 cm. Výška podnože 43 cm. Max. nosnost 150 kg. Martindale 100.000. Čalounění Sametová látka. Typ látky Riviera 38. Gramáž čalounění 25 kg/m³. Podnož Bukové dřevo