nabytektop24.cz

Tmavě zelený kovový konferenční stolek HOUE Eyelet 57,5 cm

Tmavě zelený kovový konferenční stolek HOUE Eyelet 57,5 cm je ideální volbou pro zahradní posezení. Stylový design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a pohodlí při užívání. Objednejte si ho ještě dnes a vychutnejte si zábavu s rodinou a přáteli venku!
EAN: 5714098024064
Tmavě zelený kovový konferenční stolek HOUE Eyelet 57
Do obchodu »
Značka: Houe
4 719

Moderní vzhled a praktičnost jsou hlavními motivy konferenčního stolku HOUE Eyelet. Uprostřed lakované hliníkové desky najdete rukojeť, díky které lze stolek kdykoliv jednoduše přenést tam, kde je ho potřeba. Deska má vyvýšené okraje, ale díky speciálnímu odtokovému systému bude i po vydatné dešťové sprše brzy suchá. Stolek můžete využít v interiéru i exteriéru, skvěle se hodí například na terasu a k bazénu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky.

Ostatní parametry: Výška 41 cm. Průměr 57,5 cm. Hmotnost 3 kg. Deska Lakovaný hliník. Podnož Lakovaná ocel. Rozměr balíku 60x40x60 cm. Designér Henrik Pedersen. Barva Zelená. Materiál Hliník. Materiál podnože Kov. . .