nabytektop24.cz

Tmavě zelený kovový konferenční stolek HOUE Eyelet 70 cm

Tmavě zelený kovový konferenční stolek HOUE Eyelet 70 cm je ideálním doplňkem pro vaši zahradu. Skvěle se hodí pro posezení s přáteli nebo pro relaxaci s knihou. Pořiďte si tento stylový kousek a vytvořte si své vlastní zahradní posezení.
EAN: 5714098024132
Tmavě zelený kovový konferenční stolek HOUE Eyelet 70 cm
Do obchodu »
Značka: Houe
6 858

Moderní vzhled a praktičnost jsou hlavními motivy konferenčního stolku HOUE Eyelet. Uprostřed lakované hliníkové desky najdete rukojeť, díky které lze stolek kdykoliv jednoduše přenést tam, kde je ho potřeba. Deska má vyvýšené okraje, ale díky speciálnímu odtokovému systému bude i po vydatné dešťové sprše brzy suchá. Stolek můžete využít v interiéru i exteriéru, skvěle se hodí například na terasu a k bazénu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky.

Ostatní parametry: Výška 35 cm. Průměr 70 cm. Hmotnost 4 kg. Deska Lakovaný hliník. Podnož Lakovaná ocel. Rozměr balíku 74x39x74 cm. Designér Henrik Pedersen. Barva Zelená. Materiál Hliník. Materiál podnože Kov. . .