nabytektop24.cz

Vonná svíčka WoodWick loď, Cinnamon Chai

Vychutnej si atmosféru příjemné vůně skořicového čaje s vonnou svíčkou WoodWick loď, Cinnamon Chai. Tento kvalitní produkt z kategorie svíčky ti poskytne dokonalou relaxaci a uvolnění.
EAN: 5038581056838
Vonná svíčka WoodWick loď
Do obchodu »
Značka: WoodWick
790

Vonná svíčka WoodWick Cinnamon Chai přináší tento zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Užijte si vůni skořice a sytých vanilkových tónů.

Složení: Směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm.

Ostatní parametry: Doba hoření 30-40 min. Šířka 19,1 cm. Hloubka 12,1 cm. Výška 9,2 cm. Hmotnost 453 g. Charakter „Sladké a kořeněné“. Barva Červená. Materiál Sklo. . . . .