nabytektop24.cz

Vonná svíčka WoodWick loď, Magnolia Birch

Vyzkoušejte vonnou svíčku WoodWick v originálním tvaru lodi s vůní magnolie a břízy. Tento produkt patří do kategorie svíčky a přináší do vašeho domova příjemnou atmosféru.
EAN: 5038581141985
Vonná svíčka WoodWick loď
Do obchodu »
Značka: WoodWick
790

Vonná svíčka WoodWick loď, Magnolia birch provoní váš domov vůní listů magnólie, břízy a zimního mechu. Tuto mimořádnou kombinaci si vaše čichové buňky jistě  zamilují! Jemný zvuk praskání a plápolající plamen širokého knotu navodí pocit, že je v místnosti zapálený krb. Užijte si skvělou atmosféru, kterou svíčka do interiéru přineste, a dopřejte si chvíli zaslouženého odpočinku.

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm.

Ostatní parametry: Výška 9,2 cm. Šířka 19,1 cm. Hloubka 12,1 cm. Hmotnost 453 g. Doba hoření 30-40 hodin. Barva Modrá. Materiál Sklo. . . . . .