nabytektop24.cz

Vonná svíčka WoodWick loď, Melon & Pink Quartz

Vyzkoušejte vonnou svíčku WoodWick loď s vůní Melon & Pink Quartz a nechte se unést jejím exotickým aroma. Tento produkt patří do kategorie svíčky a je ideální pro relaxaci a vytvoření příjemné atmosféry.
EAN: 5038581113364
Vonná svíčka WoodWick loď
Do obchodu »
Značka: WoodWick
790

Vychutnejte si vonnou kombinaci melounu, okurky a čirého růžového krystalu, ozvláštněnou lístky fialky a citronového květu! Tato svěží vůně vás přenese do letních měsíců – klidně i uprostřed zimy. Svíčka Woodwick ve tvaru lodi je dodávána s typickým dřevěným víčkem, po jejím vyhoření můžete nádobu použít třeba k naaranžování drobných dekorací nebo k uskladnění bonbonů a jiných cukrovinek.

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm.

Ostatní parametry: Doba hoření 30-40 hodin. Šířka 19,1 cm. Hloubka 12,1 cm. Výška 9,2 cm. Hmotnost 453 g. Barva Růžová. Materiál Sklo. . . . . .