nabytektop24.cz

Vonná svíčka WoodWick loď, Pomegranate

Vonná svíčka WoodWick loď s vůní granátového jablka je dokonalým doplňkem pro vaše relaxační chvíle. Objednejte si ji hned a užijte si příjemnou atmosféru domova.
EAN: 5038581057125
Vonná svíčka WoodWick loď
Do obchodu »
Značka: WoodWick
790

Vonná svíčka Woodwick s vůní Pomegranate přinese do vašeho interiéru příjemnou atmosféru. Díky patentovanému dřevěnému knotu nabudí svíčka dojem praskajícího krbu. Zároveň se svým designem stane originálním doplňkem. Víčko z masivního dřeva poslouží při hoření jako podstavec. Granátové jablko. Svěží granátové jablko s tóny rybízu, jemných květin a bohatých podtónů rumu a pižma.  

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm. Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3-4 hodiny.

Ostatní parametry: Šířka 19,1 cm. Hloubka 12,1 cm. Výška 9,2 cm. Doba hoření 30-40 hodin. Hmotnost 453 g. Vůně Granátové jablko, rybíz. Barva Červená. Materiál Sklo. . . . .