nabytektop24.cz

Vonná svíčka WoodWick loď, White Tea & Jasmine

Vyzkoušejte vonnou svíčku WoodWick Loď s vůní bílého čaje a jasmínu. Tato kvalitní svíčka vytvoří příjemnou atmosféru a navodí pocit pohody. Objednejte si ji nyní a užijte si okamžiky klidu a relaxace.
EAN: 5038581056975
Vonná svíčka WoodWick loď
Do obchodu »
Značka: WoodWick
790

Vonná svíčka WoodWick loď White Tea & Jasmine přináší díky jedinečnému knotu zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Bílý čaj a jasmín. Čistý bílý čaj a špetka jasmínu se setkávají v něžném objetí s vůní červeného cedru a růže.  

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm. Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3-4 hodiny.

Ostatní parametry: Šířka 19,1 cm. Hloubka 12,1 cm. Výška 9,2 cm. Doba hoření 30-40 hodin. Hmotnost 453 g. Barva Bílá. Materiál Sklo. . . . . .