nabytektop24.cz

Vonná svíčka WoodWick Trilogy loď, Fruits of Summer

Vonná svíčka WoodWick Trilogy loď, Fruits of Summer je dokonalou volbou pro milovníky svěžích letních vůní. Tento produkt z kategorie svíčky je ideální pro relaxaci a vytvoření příjemné atmosféry domova.
EAN: 5038581054315
Vonná svíčka WoodWick Trilogy loď
Do obchodu »
Značka: WoodWick
823

Tato třívrstvá vonná svíčka s vůní Fruits of Summer je skvělou volbou pro milovníky ovocných vůní. Ovocné kombinace v těchto třech vrstvách Vás osvěží a Vašemu interiéru dodají ten správný šmrnc. Pineapple – nenapodobitelná kombinace šťavnatého ananasu s kokosovým nektarem a trochou sladké hrušky, Citrón – svěží tóny kyselého citronu a Coconutčistá kokosová voda se strouhaným kokosem a sladký vanilkový krém. Díky patentovanému dřevěnému knotu nabudí svíčka dojem praskajícího krbu. Zároveň se svým designem stane originálním doplňkem. Víčko z masivního dřeva poslouží při hoření jako podstavec.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm. Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3-4 hodiny.

Ostatní parametry: Šířka 19,1 cm. Doba hoření 30-40 hodin. Hloubka 12,1 cm. Výška 9,2 cm. Hmotnost 453 g. Barva Žlutá. Materiál Sklo. . . . . .