nabytektop24.cz

Vonná svíčka WoodWick Trilogy loď, Mountain Trail

Vonná svíčka WoodWick Trilogy loď, Mountain Trail je ideální volbou pro milovníky přírodních vůní. Tento produkt v kategorii svíčky vám nabízí jedinečný zážitek z vonných esencí, které vás vtáhnou do horského prostředí a dodají vám pocit klidu a pohody.
EAN: 5038581078250
Vonná svíčka WoodWick Trilogy loď
Do obchodu »
Značka: WoodWick
823

Třívrstvá vonná svíčka WoodWick Mountain Trail přináší zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vonná kompozice se 3 vrstvami vůní, které jsou vzájemně sladěné, prolínají se a vytvářejí vonný akord, který se v čase mění. Mountain Trail obsahuje: zeleně svěží jedlovou Evergreen, vůni žhavých dřevěných uhlíků Wood Smoke.

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

Tip: Před opětovným zapálením by měl být knot dlouhý zhruba 0,7 cm.

Ostatní parametry: Šířka 19,1 cm. Hloubka 12,1 cm. Výška 9,2 cm. Doba hoření 30-40 hodin. Hmotnost 453 g. Vůně Jedle, uhlíky, borovice. Barva Zelená. Materiál Sklo. . . . .