nabytektop24.cz

Vzorovaný dubový TV stolek Woodman Camden s březovou podnoží 150 x 40 cm

Vyzkoušejte vzorovaný dubový TV stolek Woodman Camden s březovou podnoží 150 x 40 cm a získejte nejen praktický nábytek do obývacího pokoje, ale i moderní designový kousek. Tento kvalitní produkt patří do kategorie TV stolků a bude skvěle sloužit vašemu domácímu kinu.
Vzorovaný dubový TV stolek Woodman Camden s březovou podnoží 150 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
15 028

Dřevěný TV stolek Camden od značky Woodman na první pohled zaujme svým atraktivním a nevšedním designemKorpus stolku z dřevovláknité desky potažené dýhou s dubovým dekorem doplňuje podnož z černě lakovaného březového masivního dřeva a díky tomu vzniká zajímavý materiálový kontrast. Dvířka jsou vyrobená ze stejného materiálu jako korpus a jsou  zdobená černým inkoustovým potiskem diamantového vzoru, což přidá na originalitě. Kromě neobvyklého designu nabízí stolek Camden dostatek úložného prostoru a bude jen na vás, jak ho využijete.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 50 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 40 cm. Výška police 32 cm. Šířka police 47 cm. Hloubka police 36 cm. Max. nosnost 60 kg. Korpus Dubová dýha. Podnož Černě lakované březové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál podnože Dřevo. Rozpětí Od 121 do 150 cm