nabytektop24.cz

White Label Dřevěný konferenční stolek WLL SURI LARGE 74 cm

White Label Dřevěný konferenční stolek WLL SURI LARGE 74 cm je ideálním doplňkem pro moderní konferenční místnosti. Nádherná kombinace dřeva a kovu vytváří stylový a elegantní design, který zaujme každého návštěvníka. S rozměry 74 cm x 74 cm x 35 cm je tento stolek dostatečně prostorný pro uspořádání nejrůznějších dokumentů a předmětů.
EAN: 8718548024496
White Label Dřevěný konferenční stolek WLL SURI LARGE 74 cm
Do obchodu »
Značka: White Label
4 593

Konferenční stolek Suri s deskou z recyklovaného teakového dřeva v úchvatném spojení s rámem z měkké oceli ve starožitném černém lakování. Trojnožkovou podnož zdobí plastové kluzáky chránící vaši podlahu před poškrábáním. Za zmínku stojí i menší konferenční a odkládací stolek ze stejné produktové řady.   

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 32 cm. Průměr desky 74 cm. Rám Kov (ocel). Max. nosnost 35 kg. Deska Recyklované teakové dřevo. Podnož Černě lakovaná ocel. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . .