nabytektop24.cz

White Label Dřevěný konferenční stolek WLL SURI MEDIUM 58 cm

White Label Dřevěný konferenční stolek WLL SURI MEDIUM 58 cm je ideální volbou pro moderní kancelářské prostory. Tento stůl se vyznačuje elegantním designem a kvalitním zpracováním, které zaručuje dlouhou životnost. S jeho rozměry 58 x 58 x 45 cm se hodí pro menší prostory. Vyberte si tento konferenční stolek a udělejte svůj pracovní prostor profesionálnější.
EAN: 8718548024502
White Label Dřevěný konferenční stolek WLL SURI MEDIUM 58 cm
Do obchodu »
Značka: White Label
3 823

Konferenční stolek Suri s deskou z recyklovaného teakového dřeva je v úchvatném spojení s rámem z měkké oceli ve starožitném černém lakování. Trojnožkovou podnož zdobí plastové kluzáky chránící vaši podlahu před poškrábáním. Za zmínku stojí i menší konferenční a odkládací stolek ze stejné produktové řady.  

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Průměr desky 58 cm. Rám Kov (ocel). Max. nosnost 35 kg. Deska Recyklované teakové dřevo. Podnož Černě lakovaná ocel. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . .