nabytektop24.cz

White Label Dřevěný odkládací stolek WLL SURI ROUND 45 cm

Dřevěný odkládací stolek WLL SURI ROUND 45 cm je ideálním doplňkem do vaší koupelny či ložnice. Využijte jeho praktického designu a prostorného odkládacího prostoru pro uskladnění všech vašich kosmetických potřeb. Kategorie: toaletní stolky.
EAN: 8718548024519
White Label Dřevěný odkládací stolek WLL SURI ROUND 45 cm
Do obchodu »
Značka: White Label
2 792
Popis produktu

Odkládací stolek Suri s deskou z recyklovaného teakového dřeva je v úchvatném spojení s rámem z měkké oceli ve starožitném černém lakování. Trojnožkovou podnož zdobí plastové kluzáky chránící vaši podlahu před poškrábáním. Za zmínku stojí i menší konferenční a odkládací stolek ze stejné produktové řady.  

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 54 cm. Průměr desky 45 cm. Rám Kov (ocel). Max. nosnost 35 kg. Deska Recyklované teakové dřevo. Podnož Černě lakovaná ocel. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . .