nabytektop24.cz

White Label Set dvou odkládacích stolků WLL JOY 43×43 cm

White Label Set dvou odkládacích stolků WLL JOY 43×43 cm je ideální řešení pro vaši koupelnu. Tyto toaletní stolky nabízejí dostatek místa pro uskladnění potřebných věcí a zároveň skvěle doplní interiér vaší koupelny. Objednejte si je ještě dnes!
EAN: 8718548038455
White Label Set dvou odkládacích stolků WLL JOY 43x43 cm
Do obchodu »
Značka: White Label
7 160
Popis produktu

Set odkládacích stolků Joy je designovým řešením do domácnosti. Desky obou odkládacích stolků Joy jsou obohaceny o úchvatné vzory na jejich dřevovláknitých deskách pokrytých jedlovými lamelami. Elegantní vzhled a perfektní stabilitu zajišťuje šedý kovový rám o průměru 16 mm, který je potažený šedým práškem. Tento set bude nepostradatelnou součástí každého interiéru a ve spojení s konferenčním stolkem Joy udělá obývací pokoj naprosto dokonalý.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška stolků 48/52 cm. Šířka stolků 36/43 cm. Délka stolků 36/43 cm. Max. nosnost 50 kg každý stolek. Deska Jedlové dřevo. Podnož Práškově lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. 3D modely Ano. Materiál podnože Kov. .