nabytektop24.cz

Zelená lakovaná postel Vipack Billy 90 x 200 cm

Zelená lakovaná postel Vipack Billy 90 x 200 cm je ideální volbou pro dětský pokoj. Tato kvalitní postel nabízí bezpečné a pohodlné spaní pro vaše dítě. Vyberte si ji ihned z naší nabídky dětských postýlek.
EAN: 5420070232500
Zelená lakovaná postel Vipack Billy 90 x 200 cm
Do obchodu »
Značka: Vipack
8 179

Jednolůžková postel Vipack Billy zaujme svým moderním designem a zdobením v podobě originálního grafického vzoru. Rám z lakovaného MDF, borovicová podnož a zlatě lakovaný detail na podnoži vytvářejí efektivní spojení a dodají pokoji patřičný styl a unikátnost. Pro svou typickou stylizaci se hodí nejen do moderních skandinávských interiérů, do kterých vnese jemnost a eleganci. Vykouzlete společně s dalšími produkty z řady Billy jedinečnou atmosféru a perfektně vyladěný pokojíček pro vaše ratolesti.

Pozn.: Balení neobsahuje matraci. Balení obsahuje rošt.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 73,5/55,6 cm. Šířka 203,6 cm. Hloubka 95 cm. Výška podnože 20,5 cm. Nosnost 80 kg. Hmotnost 27 kg. Rám Lakované MDF. Rošt Borovicové dřevo. Podnož Borovicové dřevo. Ložná plocha 90×200 cm. Minimální věk 4 roky. Barva Zelená. Materiál MDF