nabytektop24.cz

Zelená látková dvoumístná pohovka MICADONI Mike 160 cm

Zelená látková dvoumístná pohovka MICADONI Mike 160 cm - pohodlná a stylová pohovka pro váš obývací pokoj. Vyberte si kvalitní a moderní nábytek od MICADONI.
EAN: 5905389328750
Zelená látková dvoumístná pohovka MICADONI Mike 160 cm
Do obchodu »
Značka: Micadoni
22 738

Sezení řady Mike se vyznačuje útulností a pohodlností. Pohovku tvoří dekorativní prošívání a hluboké protažení na sedácích a opěradlech. Čalounění je zhotovené ze strukturované tkaniny Boston, která vytváří nepravidelný vzor jemného proplétání. Díky tomu vzniká nestejnoměrná barva povrchu, která zaujme každého jedince. Materiál je vysoce odolný proti oděru a vhodný i do komerčních prostor. Sezení je moderní interpretací klasického pojetí pohovky jako stabilního a pohodlného nábytku. Pokud chcete jednoduše osvěžit tradiční design interiéru, kolekce Mike je tou nejlepší volbou. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 160 cm. Výška 78 cm. Hloubka 95 cm. Šířka sedu 160 cm. Výška sedu 38 cm. Hloubka sedu 48/71 cm. Výška opěradla 44 cm. Výška podnože 2 cm. Max. nosnost 350 kg. Hmotnost 64 kg. Martindale 80.000. Čalounění Strukturovaná látka. Typ látky Boston Forest