nabytektop24.cz

Zelená plastová barová židle ZUIVER ALBERT KUIP 75 cm

Zelená plastová barová židle ZUIVER ALBERT KUIP 75 cm je moderní a stylová volba pro vaši kuchyň nebo barový pult. Vyrobena z kvalitního plastu, nabízí pohodlné sezení a snadnou údržbu. Kategorie: barové židle.
EAN: 8718548036291
Zelená plastová barová židle ZUIVER ALBERT KUIP 75 cm
Do obchodu »
Značka: Zuiver
6 389

Zelená barová židle ZUIVER ALBERT KUIP hodící se do moderní kuchyně nebo jídelny, která doplní každý interiér. Židle má tvarovaný plastový sedák a nohy z masivního dřeva. Okraj sedáku je vyzdvižen linkou, která podtrhuje celkovou čistotu provedení. Nohy židle jsou upevněny v kovových částech, které tvoří plynulý přechod mezi sedákem a podstavou židle.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Ostatní parametry: Výška 99 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 48 cm. Výška sedu 75 cm. Hloubka sedáku 40,5 cm. Nosnost 140 kg. Sedák Plast (100% polypropylen). Podnož Masivní jasanové dřevo. Barva Zelená. Materiál Plast. 3D modely Ano. Výška sedu Od 68 cm. Opěradlo Ano