nabytektop24.cz

Zelené sametové křeslo MICADONI Cliff

Zelené sametové křeslo MICADONI Cliff je luxusní a pohodlný kousek nábytku, který zkrášlí každý interiér. Vyzkoušejte neuvěřitelnou kvalitu a měkkost sametového potahu a užijte si dokonalý odpočinek. Objednejte si své vlastní křeslo Cliff ještě dnes!
EAN: 5903614838685
Zelené sametové křeslo MICADONI Cliff
Do obchodu »
Značka: Micadoni
9 469

Křeslo Cliff od značky Micadoni je výrazný kousek, který náramně zapadne do obývacího pokoje v minimalistickém nebo skandinávském stylu. Krásné a luxusní sametové čalounění s mírným leskem vykazuje vysokou odolnost proti oděru. Křeslo je navíc ošetřeno technologií Liquid Blocked, která zatěžuje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu lze křeslo snadno vyčistit. Sezení Cliff je k dispozici v široké škále barev, od neutrální bílé nebo šedé až po zářivě žlutou. Najděte si to pravé pro svůj domov!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 78 cm. Výška 77 cm. Hloubka 80 cm. Šířka sedu 73 cm. Výška sedu 46 cm. Hloubka sedu 57 cm. Výška opěradla 32 cm. Výška podnože 1 cm. Max. nosnost 150 kg. Martindale 100.000. Gramáž 440 g /m². Typ látky Salvador 7. Čalounění Sametová látka