nabytektop24.cz

Zelený mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam 120 x 75 cm s chromovanou podnoží

Zelený mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam s chromovanou podnoží je ideální volbou pro stylovou a moderní kancelář nebo obývací pokoj. Rozměry 120 x 75 cm poskytují dostatek místa pro předměty nebo dokumenty, zatímco luxusní mramorová deska dodává prostoru elegantní vzhled. Patří do kategorie konferenčních stolků.
EAN: 5603449626104
Zelený mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam 120 x 75 cm s chromovanou podnoží
Do obchodu »
Značka: Temahome
27 012
Popis produktu

Designový konferenční stolek Gleam od značky TEMAHOME zaujme svým kontrastem mezi mramorovou deskou a elegantní chromovanou podnoží. Díky mnoha barevným variantám mramoru a černě lakované/chromované podnoži nabízí Gleam desítky různých kombinací. Stolek se skvěle hodí do moderních až glamour interiérů.

Pozor.: Vlivem přírodního materiálu může docházet k lehkým barevným odchylkám.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 75 cm. Deska Zelený mramor. Podnož Chromovaný kov. Tloušťka desky 2 cm. max. nosnost 15 kg. Barva Zelená. Materiál Mramor. Materiál podnože Kov. . .